Az Országos Epidemiológiai Központ tájékoztatása szerint az elmúlt héten kiugróan magas volt az influenzás tünetekkel orvoshoz fordulók száma.
Intenzíven terjed az influenza, a járvány az egész országot érinti – közölte az MTI-vel az OEK (Országos Epidemiológiai Központ). A beérkezett jelentés szerint január 26. és február 1. között az országban 71 500 ember, az előző hetinél másfélszer több beteg fordult influenzás tünetekkel orvoshoz.



