Meg nem erősített források szerint lemond hivataláról a kanadai külügyminiszter, John Baird. A rossz viszonyt közte és Stephen Harper miniszterelnök hivatala között elsősorban az Oroszország ellen bevezetett szankciók ügye idézhette elő.

John Baird és kormányfői hivatal között feszült a viszony
Meg nem erősített források szerint lemond hivataláról a kanadai külügyminiszter, John Baird. A rossz viszonyt közte és Stephen Harper miniszterelnök hivatala között elsősorban az Oroszország ellen bevezetett szankciók ügye idézhette elő.

Az amerikai kormány minden eszközt rendelkezésre bocsát
Szavazati jogokat védő csoportok perelték be a kormányt
