Részvétét fejezte ki Orbán Viktor

Az Iszlám Állam két japán állampolgárt végzett ki

Külföld
  • 2015.02.02. - 17:55

Orbán Viktor miniszterelnök levélben fejezte ki együttérzését Abe Sindzó japán kormányfőnek az Iszlám Állam által meggyilkolt két japán túsz halála miatt. A két férfi kivégzéséről videót is közzétettek a terroristák.

lead japán túszok
Reklám