Czibere Károly szociális ügyekért és társadalmi felzárkózásért felelős államtitkár kijelentette, hogy a kormányzat alapvetően nem a hajléktalanellátó-rendszer fejlesztésére, hanem a kríziskezelésre és a reszocializációra kívánja helyezni a hangsúlyt a jövőben. A programoknak köszönhetően már több száz hajléktalan kerülhetett albérletbe.




