Czibere: A kríziskezelésre kívánja helyezni a hangsúlyt a kormányzat

A hajléktalanellátásból való kivezető utak megteremtése a cél

Belföld
  • 2015.01.30. - 15:47

Czibere Károly szociális ügyekért és társadalmi felzárkózásért felelős államtitkár kijelentette, hogy a kormányzat alapvetően nem a hajléktalanellátó-rendszer fejlesztésére, hanem a kríziskezelésre és a reszocializációra kívánja helyezni a hangsúlyt a jövőben. A programoknak köszönhetően már több száz hajléktalan kerülhetett albérletbe.

Hajléktalan
Reklám