A gyenge forint miatt már több autómárka emelte árait, és további drágulás is elképzelhető, a használt autók eladásában pedig kreatív megoldások jelenhetnek meg - írja csütörtöki cikkében a Napi Gazdaság.

Növekedhet a használt autók behozatala
A gyenge forint miatt már több autómárka emelte árait, és további drágulás is elképzelhető, a használt autók eladásában pedig kreatív megoldások jelenhetnek meg - írja csütörtöki cikkében a Napi Gazdaság.


Szavazati jogokat védő csoportok perelték be a kormányt
A Legfőbb Ügyészség reagált Magyar Péter felszólítására
Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája