Megtalálták a rendőrök azt a tizenkét éves ostorosi fiút, aki kedden tűnt el otthonából.
A rendőrség kedden tette közzé, hogy keresnek egy tizenkét éves fiút, aki ismeretlen helyre távozott Heves megyei ostorosi otthonából.
A Heves Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője szerdán az MTI-nek elmondta: hajnalban Eger belvárosában találták meg a fiút, majd épségben hazaszállították.



