Megkerült az eltűnt ostorosi fiú

A rendőrök szállították haza

Krónika
  • 2015.01.21. - 16:00

Megtalálták a rendőrök azt a tizenkét éves ostorosi fiút, aki kedden tűnt el otthonából.  

A rendőrség kedden tette közzé, hogy keresnek egy tizenkét éves fiút, aki ismeretlen helyre távozott Heves megyei ostorosi otthonából.
A Heves Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője szerdán az MTI-nek elmondta: hajnalban Eger belvárosában találták meg a fiút, majd épségben hazaszállították.

Reklám