Egyfajta agóra, találkozási pont jött létre a Budapesti Francia Intézet megújult előcsarnokában - fogalmazott a keddi ünnepélyes átadáson Franciaország magyarországi nagykövete.
Az intézet galériájában jelenleg egy franciaországi magyar festő, Francois Fiedler kiállítása látható, de az igazgató kiemelte a Frankofón Fesztivált és Filmnapokat is, amelyet idén február 27. és március 27. között rendeznek meg Budapesten és több városban.



