Lázadók foglalták el az elnöki palotát Jemenben

Az ENSZ-főtitkár a jemeni harcok beszüntetésére hívott fel, összehívták a Biztonsági Tanácsot

Külföld
  • 2015.01.20. - 15:57

Megrohamozták és rövid tűzharc után elfoglalták síita húszi lázadók a jemeni elnöki palotát kedden - jelentették hírügynökségek szemtanúkra és biztonsági forrásokra hivatkozva. Ban Ki Mun ENSZ-főtitkár a jemeni harcok azonnali beszüntetésére szólította fel a lázadókat és a hadsereget.

lead jemen
MTI/Reuters/AFP/dpa
Reklám