E héttől ismét lehet jelentkezni az egy évvel meghosszabbított diplomamentő program keretében meghirdetett, februárban induló nyelvtanfolyamokra.
Az OFA ügyvezetőjére hivatkozva a Magyar Nemzet tegnap arról írt, hogy noha a harmincötezret is meghaladta a regisztrálók száma a tavaly kezdődő programra, közülük csak alig több mint tizenkétezren jelentkeztek konkrét képzésre. Pákozdi Szabolcs tájékoztatása szerint eddig mindössze 5500-an jutottak el a támogatási szerződés megkötéséig. Mint ismert, a diplomamentő programra azok jelentkezhetnek, akik csupán a nyelvvizsga hiánya miatt nem tudták eddig átvenni a diplomájukat.



