Az Országos Meteorológiai Szolgálat munkatársa közölte, megdőlt az országos melegrekord szombaton, Fertőrákoson csaknem 20 Celsius-fokig emelkedett a hőmérséklet.

Fertőrákoson csaknem 20 fok volt
Az Országos Meteorológiai Szolgálat munkatársa közölte, megdőlt az országos melegrekord szombaton, Fertőrákoson csaknem 20 Celsius-fokig emelkedett a hőmérséklet.


XIV. Leó figyelemmel kíséri a venezuelai lakosság helyzetét és szükségleteit
Vance szerint a végleges megegyezés még messzebb van