Megdőlt a melegrekord

Fertőrákoson csaknem 20 fok volt

Krónika
  • 2015.01.10. - 17:32

Az Országos Meteorológiai Szolgálat munkatársa közölte, megdőlt az országos melegrekord szombaton, Fertőrákoson csaknem 20 Celsius-fokig emelkedett a hőmérséklet.

Hőmérő 576
Budapesten is megdőlt a napi melegrekord, a belvárosban 16,7 Celsius-fokig melegedett a levegő.
Reklám