Marko Avramoviccsal erősítette meg keretét a Ferencváros vízilabdacsapata. A Klubnak hosszú távú tervei vannak a világbajnok szerb jobbszélsővel.

A 2009-ben vb-t, 2010-ben világkupát, tavalyelőtt Európai Szuperkupát nyert kétszeres BL-győztes, 91-szeres válogatott játékos január 24-én, a BVSC elleni idegenbeli mérkőzésen mutatkozik be a Ferencvárosban.
A szerb pólós eddig a romániai Oradeában szerepelt, de miután a csapat kiesett az Euroligából, a román szövetség szabályai szerint pedig az ottani élvonalban a korábbi négy helyett már csak három légiós szerepelhet, közös megegyezéssel távozott a nagyváradi együttestől.
Forrás: MTI



