Szén-monoxid-mérgezés Komlón

Hárman kerültek kórházba

Krónika
  • 2015.01.03. - 11:04

Szén-monoxid-mérgezés gyanújával egy háromtagú komlói családot vittek kórházba a mentők szombaton - tájékoztatott honlapján a Baranya Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság.

A közlés szerint a mérgezés a mecsekjánosi városrész Fő utcájának egyik családi házában történt. Miután a tűzoltók magas gázkoncentrációt mértek az épület kazánházában, a fűtőberendezés kikapcsolása után kiszellőztettek.


Forrás: MTI

Reklám