Így búcsúztattuk a 2014-et

Több mint kétezer riasztást kaptak a mentők szilveszter éjjelén

Krónika
  • 2015.01.01. - 10:59

Több mint kétezer riasztást kaptak szilveszter éjjel a mentők, a legtöbb tűzijátékhoz köthető káreset pedig Budapesten és Pest megyében volt. A Péterfy Sándor utcai Kórház toxikológiai osztályán a szokásosan telt a szilveszter éjszaka.

1 / 8

Országszerte több mint kétezer, ebből a fővárosban ötszáz riasztást kaptak szilveszter éjjel a mentők. Négy esetben hajtottak végre sikeres újraélesztést, 21 esetben petárdabaleset sérültjének nyújtottak segítséget. Ezzel együtt karambolok, gázolások, verekedések, rosszullétek és sok magatehetetlen, ittas ember miatt riasztották a mentőket, akiknek munkáját agresszív részegek és téves riasztások is nehezítették.

Reklám