Anton Sziluanov az orosz parlament felsőházának ülésén kijelentette, vége a rubel gyengülésének. A tárcavezető azt mondta, érthető, hogy amikor az árfolyam csökken, akkor igény van a valutára, de meglátásuk szerint ez a folyamat véget ért. Ugyanakkor Sziluanov szerint a rubel alulértékelt.




