Vége a rubel gyengülésének?

Az orosz pénzügyminiszter szerint az orosz fizetőeszköz egyensúlyba került

Gazdaság
  • 2014.12.25. - 17:15

Anton Sziluanov az orosz parlament felsőházának ülésén kijelentette, vége a rubel gyengülésének. A tárcavezető azt mondta, érthető, hogy amikor az árfolyam csökken, akkor igény van a valutára, de meglátásuk szerint ez a folyamat véget ért. Ugyanakkor Sziluanov szerint a rubel alulértékelt.

Anton Sziluanov 576
Reklám