Jövőre forgalomba akarja helyezni önműködő autóját a Google - jelentették be az internetes konszern munkatársai céges blogjuk egy bejegyzésében.
"Azzal töltjük az ünnepeket, hogy a tesztszakaszon fel és alá autózunk, és azt reméljük, az új évben Észak-Kalifornia útjain folytathatjuk a vezetést" - olvasható a blogban.
Különböző kocsikkal próbálkoztak, a tudást és a tapasztalatokat most összegezték. Az eredmény a bejegyzés szerzői szerint "egy minden funkcióra képes autó, a tökéletesen önjáró kocsink első teljes prototípusa".




