A norvég válogatott nyerte az aranyérmet a magyar-horvát közös rendezésű női kézilabda Európa-bajnokságon, miután a vasárnapi budapesti döntőben 28-25-re legyőzte a spanyol csapatot.

Hatodszorra is sikerült megnyerniük az Európa-bajnokságot
A norvég válogatott nyerte az aranyérmet a magyar-horvát közös rendezésű női kézilabda Európa-bajnokságon, miután a vasárnapi budapesti döntőben 28-25-re legyőzte a spanyol csapatot.


XIV. Leó figyelemmel kíséri a venezuelai lakosság helyzetét és szükségleteit
Vance szerint a végleges megegyezés még messzebb van