A svédeké lett a bronzérem

A női kézilabda Eb-n a montenegrói csapatot legyőzve érték el a harmadik helyet

Sport
  • 2014.12.21. - 18:31

A svéd válogatott lett a bronzérmes a magyar-horvát közös rendezésű női kézilabda Európa-bajnokságon, miután a vasárnapi helyosztón 25-23-ra legyőzte a montenegrói csapatot.

lead svéd
Reklám