Budapesten sátrakkal vonultak ki a Parlament elé. Pécsett ételosztással kötötték egybe a demonstrációt.
Budapesten A Város Mindenkié csoport aktivistái sátrakat állítottak fel a Kossuth téren, a Parlament előtt. A demonstrálók a hajléktalanság kriminalizálása ellen és a lakhatáshoz való jog törvénybe iktatásáért tüntettek.
Pécsett a Baranya Megyei Szakszervezetek Akcióegysége és a hajléktalanok rendelete ellen tiltakozó civilek Tele puttony, tele tál elnevezésű étel- és ruhaosztást tartottak a Jókai téren.



