Büntetőeljárás a visszaélések miatt

Az Emmi feljelentést tett az Öveges-programban tapasztalt jogtalan forrásfelhasználásra hivatkozva

Belföld
  • 2014.12.18. - 17:43

Ismeretlen tettes ellen tett feljelentést az Emmi az Öveges-program keretében tapasztalt jogszerűtlen forrásfelhasználás miatt.

Ahogyan arról korábban beszámoltunk, az LMP-s politikus, Hadházy Ákos kijelentette: túl sokat költöttek a különböző városokban az Öveges-programban, amelynek keretében kémiai és fizikai tantermeket hoztak létre és munkafüzeteket is készítettek.

Az Emmi csütörtökön bejelentette: a Miniszterelnökség lezárta a belső vizsgálatot, amely többrendbeli szabálytalanságot állapított meg. Az Emberi Erőforrások Minisztériuma az V. kerületi rendőrkapitányságon tett feljelentést az uniós forrásokkal való visszaélések bűncselekményének gyanújával, ismeretlen tettes ellen.

Csepreghy Nándor
Reklám