A dán válogatott a második félidőben mutatott remek játékkal kilenc góllal legyőzte a lengyel csapatot a magyar-horvát rendezésű női kézilabda Európa-bajnokság debreceni középdöntőjének szombati nyitányán.

A magyar kézilabdások este fél 9-kor mérkőznek meg a románokkal
A dán válogatott a második félidőben mutatott remek játékkal kilenc góllal legyőzte a lengyel csapatot a magyar-horvát rendezésű női kézilabda Európa-bajnokság debreceni középdöntőjének szombati nyitányán.

Szavazati jogokat védő csoportok perelték be a kormányt
A Legfőbb Ügyészség reagált Magyar Péter felszólítására

Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája