Megkéselték a Paris Saint-Germain labdarúgócsapatának két szurkolóját Barcelonában a katalán együttessel szemben 3-1-re elveszített szerdai Bajnokok Ligája-csoportmérkőzés után.
Mindkét incidens a mérkőzés lefújása után, a Camp Nou Stadionon kívül történt. A helyi rendőrség csütörtöki közlése szerint a francia szurkolót nem sokkal a mérkőzés után 11 óra tájban két sötét ruhába öltözött férfi késelte meg. Az ő állapota súlyos, de nem életveszélyes, továbbra is kórházban ápolják.
Nem messze az első esettől hasonló támadás történt egy másik PSG szurkoló ellen. Az ő sérülése nem súlyos, már kiengedték a kórházból. A hatóság két feltételezett tettest azonosított.



