Átvette a Nobel-békedíjat a pakisztáni Malala Juszafzait és az indiai Kailás Szatjártita szerdán Oslóban. Mindkettőjüket a gyermekek jogainak védelmében folytatott harcukért tüntették ki.

Malala Juszafzai és Kailás Szatjárti a két kitüntetett
Átvette a Nobel-békedíjat a pakisztáni Malala Juszafzait és az indiai Kailás Szatjártita szerdán Oslóban. Mindkettőjüket a gyermekek jogainak védelmében folytatott harcukért tüntették ki.

