Áder: A magyaroknak és a szlovákoknak büszkéknek kell lenniük egymás sikereire

Az energiabiztonságról tárgyalt a magyar és a szlovák államfő Pozsonyban

Külföld
  • 2014.12.10. - 15:17

Magyarország és Szlovákia gazdasági együttműködésének eddigi eredményeiről, valamint az energiabiztonság növelése érdekében tervezett célkitűzésekről tárgyalt Áder János magyar és Andrej Kiska szlovák államfő Pozsonyban.

Áder és Kiska szlovák 576
Reklám