A magyar háztartások fizetik a második legkevesebbet az áramért és a földgázért Európában Európában euróban számolva a magyar családok fizetik a második legkevesebbet a földgázért és az áramért is a rezsicsökkentés eredményeképpen.
Több száz milliárd forintot takarítottak meg a háztartások
A magyar háztartások fizetik a második legkevesebbet az áramért és a földgázért Európában Európában euróban számolva a magyar családok fizetik a második legkevesebbet a földgázért és az áramért is a rezsicsökkentés eredményeképpen.

Nem mintha Amerika hagyna egy ilyen lépést...
Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében