Egynapos pihenő a hosszú menetelés előtt

Kézilabda

Sport
  • 2014.12.03. - 15:12

Női kézilabda-válogatottunk csütörtökön a franciák ellen játszik felkészülési mérkőzést, amely amolyan utolsó „erőfelmérő” lesz a mieink számára a közelgő Európa-bajnokság előtt.

Németh András úgy döntött, hogy pénteken plusz pihenőnapot ad a horvát–magyar közös rendezésű kontinenstornára készülő játékosainak. Nemzeti csapatunk december 7-én Oroszország ellen kezdi meg szereplését az Eb-n. „Fontos lesz a franciák elleni meccs, ami után úgy döntöttem, hogy egy szabadnapot kapnak a lányok. Jó a közösség, de biztos, ami biztos…” – nyilatkozta Németh András szövetségi kapitány, aki hozzátette, főként azért határozott így, hogy elkerülje a „besokallást” a játékosoknál, akik – ideális esetben – mintegy két hetet fognak együtt tölteni decemberben.


A magyar csapat Eb-csoportmeccsei:
december 7. – MAGYARORSZÁG–Oroszország 20.30 (Tv: M1)
december 9. – Lengyelország–MAGYARORSZÁG 20.30 (Tv: M1)
december 11. – MAGYARORSZÁG–Spanyolország 20.30 (Tv: M1)

Reklám