Vizespalackkal fejbe dobták Messit

Mégis ő kapott sárga lapot

Sport
  • 2014.12.01. - 11:10

Az utolsó utáni pillanatban Busquets góljával idegenben 1-0-ra legyőzte a tabella ötödik helyén álló Valenciát a Primera División vasárnap esti mérkőzésén, de a gól utáni örömünnep során egy szurkoló egy palackot dobott be a pályára, ami Lionel Messit fejbe találta.  

A Barcelona argentin sztárját egy, a hazai szektorból érkező műanyag vizespalack találta el – Messi később hiába magyarázta a játékvezetőnek, hogy megdobták, időhúzásért ő kapott sárga lapot kapott. A Barca orvosi stábja rövid ápolásban is részesítette a megdobott Messit, aki a lefújás után még egyszer elmesélte a történteket a játékvezetőnek, mielőtt lejött volna a pályáról – hogy aztán kimutasson a közönségnek, jelezve: minden rendben.

 

 

Reklám