Elfogták szombaton hajnalban azt a férfit, aki hetek óta félelemben tartotta a 4-es főút Nyíregyháza és Kisvárda közötti szakaszán közlekedőket, mivel éjjelenként saját kocsijából kövekkel dobálta meg a szembejövőket.
A nyomozók a bejelentések után kamerákkal felszerelt civil kocsikkal járőröztek az útszakaszon, és szombaton hajnalban össze is futottak a hajigálóval, akit üldözőbe vettek. A középkorú férfit csak testi kényszer árán tudták megbilincselni, autójában tucatnyi követ találtak. A közlekedés biztonsága elleni bűntett mellett egy másik eljárás is indul majd ellene, mivel a gyorsteszt kimutatta, hogy kábítószert fogyasztott. A rendőrség kezdeményezte a kisvárdai gyanúsított előzetes letartóztatását.



