Simon-ügy: Miből fizette meg a százmilliós tartozást a volt MSZP-s politikus?

A Fidesz szerint a szocialista pártnak a korrupcióval kapcsolatos belső vizsgálatot kell lefolytatnia

Belföld
  • 2014.11.21. - 16:33

A Fidesz azt firtatja, miből fizette meg 100 millió forintos adótartozását Simon Gábor, az MSZP volt elnök-helyettese. Tuzson Bence, a kormánypárt szóvivője méltatta, hogy ezt a kérdést a nyomozóhatóságok is feltették már.

Simon Gábor MSZP
Reklám