„Magyarországon demokrácia van, mindenki elmondhatja a véleményét, de azt kérjük, hogy ezt a jogszabályok betartásával tegyék” - mondta a Fidesz frakcióvezetője reggel a köztelevízióban.

Hétfőn a korrupció és a kormány politikája ellen tüntettek
„Magyarországon demokrácia van, mindenki elmondhatja a véleményét, de azt kérjük, hogy ezt a jogszabályok betartásával tegyék” - mondta a Fidesz frakcióvezetője reggel a köztelevízióban.


Nem mintha Amerika hagyna egy ilyen lépést...
Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében