Rendkívüli egészségügyi hozzájárulást fizetnének 2015-től a hazai dohánygyártók és a Magyarországon bejegyzett, dohánytermékeket forgalmazó kereskedők a parlamentnek tegnap benyújtott törvényjavaslat alapján.
Emelkedő teher
Rendkívüli egészségügyi hozzájárulást fizetnének 2015-től a hazai dohánygyártók és a Magyarországon bejegyzett, dohánytermékeket forgalmazó kereskedők a parlamentnek tegnap benyújtott törvényjavaslat alapján.
Az amerikai kormány minden eszközt rendelkezésre bocsát
Szavazati jogokat védő csoportok perelték be a kormányt
