Siselina: Budapest példát mutat

Az orosz tudományos akadémia osztályvezetője úgy tapasztalja, érezhetően fokozódik országában a hazánk iránti rokonszenv

Külföld
  • 2014.11.05. - 10:30

„Egyszerre kijózanító és lelkesítő számunkra Magyarország, az Orbán-kormány példája, amely már évek óta határozottan képviseli nemzeti érdekeit akár Brüsszellel és Washingtonnal szemben is” – mondta a Magyar Hírlapnak adott interjúban Ljubov Siselina, az Orosz Tudományos Akadémia Európa Intézetének osztályvezetője. A professzor asszony beszélt az „amerikai Mr. Jó Barát” szerepéről és a nemzetközi kapcsolatokban megmutatkozó kettős mércéről is.

Reklám