„Egyszerre kijózanító és lelkesítő számunkra Magyarország, az Orbán-kormány példája, amely már évek óta határozottan képviseli nemzeti érdekeit akár Brüsszellel és Washingtonnal szemben is” – mondta a Magyar Hírlapnak adott interjúban Ljubov Siselina, az Orosz Tudományos Akadémia Európa Intézetének osztályvezetője. A professzor asszony beszélt az „amerikai Mr. Jó Barát” szerepéről és a nemzetközi kapcsolatokban megmutatkozó kettős mércéről is.




