A kormányfő Svájcban pihen

A kormányfő csütörtöktől folytatja munkáját

Belföld
  • 2014.10.29. - 14:47

Orbán Viktor az őszi szünetben néhány napot Svájcban töltött a családjával - erősítette meg több hírportál értesüléseit Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Sajtóiroda vezetője.

A kormányfő (magánútjáról visszatérve) csütörtöktől folytatja hivatalos programjait, az aktuális politikai és gazdasági témákról pedig szokásos péntek reggeli interjújában fejti ki álláspontját, a Magyar Rádió 180 perc című műsorában.

Reklám