Az Egyesült Államok ideiglenes ügyvivője is részt vett a vasárnapi, internetadó-ellenes tüntetésen. André Goodfriend lapunknak úgy fogalmazott, csak megfigyelője volt az eseményeknek. A diplomata szerint nincs politikai háttere annak, hogy még mindig nem nevezték ki az új amerikai nagykövetet.




