Ózdon tüntetett a Jobbik

Bírósághoz fordulnak a polgármester-választás megismételtetése miatt

Belföld
  • 2014.10.20. - 21:30

 Hétfő délután megtelt az ózdi városháza előtti tér, ahol a Jobbik szimpatizánsai a város egy hete megválasztott polgármestere mellett és a megismételt választás ellen demonstráltak. 

Jobbik ózd nagy
Reklám