Legyőzte az ebola-vírust a kórházban kezelt spanyol ápolónő szervezete, a Teresa Romerón elvégzett legutóbbi vizsgálat már nem mutatta ki a kórokozó jelenlétét a betegség elleni harcot irányító kormányzati bizottság vasárnap esti tájékoztatása szerint. Az eredmény megerősítésére újabb tesztet végeznek el. Közben az Egészségügyi Világszervezet bejelentette, hogy Nigéria mentessé vált az ebolától.




