További közös erőfeszítések szükségesek az illegális migráció és az embercsempészet elleni küzdelemben - hangoztatta Pintér Sándor belügyminiszter pénteken Budapesten, miután megbeszélést folytatott osztrák és szerb kollégájával. A belügyi tárca vezetője Johanna Mikl-Leitner osztrák és Nebojsa Stefanovic szerb belügyminiszterrel az embercsempészet és az illegális migráció elleni fellépés lehetőségeiről tárgyalt.

Nebojsa Stefanovic megköszönte a magyar és az osztrák belügyminiszternek a nyári árvíz idején nyújtott segítséget.
Forrás: MTI



