Elindultak a környezeti és energiahatékonysági uniós pályázatok

Gazdaság
  • 2014.10.16. - 13:35

A Nemzeti Fejlesztési Minisztérium (NFM) a Környezeti és Energiahatékonysági Operatív Program (KEHOP) keretében első körben 58 milliárd forinttal támogatja a települési vízellátáshoz, szennyvízelvezetéshez és -tisztításhoz kapcsolódó projekteket. 

Szabó Zsolt NFM
Reklám