"Sajnos a náci vírus elleni oltás, amelyet a nürnbergi perek idején Európa egyes országaiban kifejlesztettek, veszít erejéből" - mondta Valgyimir Putyin a Politika című napilapnak. Az orosz elnök a neonácizmus veszélyeire figyelmeztetett, s hangsúlyozta: ennek egyértelmű bizonyítéka, hogy a jelenség Lettországban és más balti államokban már mindennapossá vált.




