Agyonszúrtak egy diákot egy cseh iskolában

A nő három diáklányt és egy rendőrt is megsebesített

Krónika
  • 2014.10.14. - 12:26

Agyonszúrt egy nő kedden egy 16 éves fiút Csehországban egy szakközépiskolában, és késével megsebesített további három embert - adta hírül a cseh rendőrség.

cseh
Reklám