Az agykutatásban elért eredményeiért három tudós, az amerikai-brit John O’Keefe, a norvég May-Britt Moser és férje, Edvard Moser kapta megosztva az idei orvosi-élettani Nobel-díjat - jelentették be tegnap a Karolinska Intézetben, Stockholmban.

Agykutatásért hárman kapták megosztva az idén az orvosi Nobel-díjat, a tudósok öt éve magyarországon is tartottak előadásokat
Az agykutatásban elért eredményeiért három tudós, az amerikai-brit John O’Keefe, a norvég May-Britt Moser és férje, Edvard Moser kapta megosztva az idei orvosi-élettani Nobel-díjat - jelentették be tegnap a Karolinska Intézetben, Stockholmban.


Nem mintha Amerika hagyna egy ilyen lépést...
Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében