Visszatért több hónapos szabadságáról Hernádi Zsolt, a MOL vezérigazgatója, aki ezt meg is örökítette egy szelfivel facebookos oldalán.
A cégvezető a MOL által szponzorált Bubi közbringák egyikén érkezett az irodaházhoz. Az olajtársaságnál megerősítették a hírt.
Hernádi ellen a horvát ügyészség még tavasszal emelt vádat, mivel szerintük tíz millió euró kenőpénzt adott át Ivo Sanader volt horvát miniszterelnöknek azért, hogy a Mol megszerezze a többségi irányítási jogokat az INA-ban. A büntetőper tárgyalása Hernádi jelenléte nélkül hamarosan megkezdődik.



