Maláriás lány keltett riadalmat Óbudán

Szeptember 15-én Debrecenben keltett pánikot egy hasonló eset

Krónika
  • 2014.09.24. - 09:24

A Hír Televízió információi szerint súlyos fertőzés tüneteivel szállítottak a budapesti Szent László kórházba egy külföldi diákot az International Business School kollégiumából, a III. kerületi Reichl Kálmán utcából. A lány korábban maláriás volt, ezért vitték a trópusi betegségek osztályára.

védőfelszerelés
Reklám