Kovács Attila legyőzte a francia Dieudonne Belingát a szentesi profi ökölvívógálán, így megszerezte a Boksz Világszervezet (WBO) nagyváltósúlyú Európa-bajnoki övét.

A "Vipera" becenevű bokszoló taktikus meccsben győzedelmeskedett
Kovács Attila legyőzte a francia Dieudonne Belingát a szentesi profi ökölvívógálán, így megszerezte a Boksz Világszervezet (WBO) nagyváltósúlyú Európa-bajnoki övét.

A Legfőbb Ügyészség reagált Magyar Péter felszólítására
A földrengésekben legalább 4300 ember megsérült
A nyomozás magánszemélyek feljelentésére indult
Paraguay reménykedhet
