Jobbik: Legyen vita a főpolgármester-jelöltek között

Legyen vége a mellébeszélésnek!

Belföld
  • 2014.09.06. - 13:55

Jobbik az októberi önkormányzati választáson induló valamennyi főpolgármester-jelöltet nyilvános vitára hív. A párt kezdeményezését Staudt Gábor, a Jobbik főpolgármester-jelöltje jelentette be. Remélik, minden jelölt elfogadja kihívásukat. Falus Ferenc közölte, hogy készen áll a nyilvános vitára.

Staudt Gábor
Reklám