A jelenlegi szövetségi kapitány vezetése alatt nem kívánok a magyar válogatott rendelkezésére állni – írta Facebook oldalán Szalai Ádám, a Hoffenheim támadója. A 19-szeres válogatott játékos kiállt korábbi, nagy port kavart véleménye mellett, hogy átverik a futballszerető szurkolókat azzal, hogy Eb- vagy vb-részvétel lehetőségével áltatják őket, mivel nincsenek meg hozzá a megfelelő játékosok és edzők.




