Túl sok norvég vesz elektromos autót, nem bírja a költségvetés

A támogatási politika újragondolását tervezi az oslói kormány

Gazdaság
  • 2014.09.01. - 17:59

Annyira váratlanul érte a norvég kormányt az elektromos autók iránti óriási igény, hogy már a nagyvonalú adótámogatások csökkentését tervezik, miután jövőre kimerülhet az erre a célra 2017-ig elkülönített keretösszeg.  

Tesla nagy
Reklám