Földön fekvő tüntetők demonstráltak az Együtt - PM szövetség "Ukrajna nem gyarmat!" elnevezésű tiltakozó flashmobján Oroszország budapesti nagykövetsége előtt.
Együtt-PM a budapesti orosz nagykövetség előtt fejezték ki szolidaritásukat "az ukrán demokratákkal", egyúttal az orosz agresszió ellen tiltakoztak.
A párt felszólította Orbán Viktort, hogy függessze fel a paksi bővítés előkészítését mindaddig, amíg orosz csapatok tartózkodnak Ukrajnában.




