Sikeres a közétkeztetési rendelet

Több friss gyümölcsöt és egészségesebb ételeket kapnak a gyerekek

Belföld
  • 2014.08.29. - 17:40

Több friss gyümölcs, zöldség, hal és teljes kiőrlésű pékáru került a gyerekek asztalára az óvodákban és az iskolákban az Országos Élelmezés- és Táplálkozástudományi Intézet (OÉTI) koordinálásával tavaly végzett ellenőrzés eredménye szerint, mint a korábbi években - derül ki Rétvári Bence államtitkárnak az LMP-s Szél Bernadett és Sallai R. Benedek országgyűlési képviselők kérdésére adott írásbeli válaszából.

Iskolagyümölcs program
Reklám