Megújult a kormányzati ügyfélvonal, a 1818-as telefonszámon hívható központot Pintér Sándor belügyminiszter adta át kedden Budapesten. A 900 millió forintos, európai uniós támogatással megvalósuló központba érkező hívások 80 százaléka 30 másodpercen belül, az e-maileket négy órán belül megválaszolják.




