Felavatták a felújított fertőszéplaki Szent Szív kálváriát és pietát

A felújításban társadalmi összefogás is megmutatkozott

Kultúra
  • 2014.08.16. - 21:16

Soltész Miklós, az Emberi Erőforrások Minisztériuma egyházi, nemzetiségi és civil társadalmi kapcsolatokért felelős államtitkára ünnepi beszédében úgy fogalmazott, hogy életünkből nem zárhatjuk ki a szenvedést, de a közösség, a család és a hit ereje könnyíthet a testi és lelki terheken. A mintegy 16 millió forintos költségekhez 4 millió 150 ezer forinttal járult hozzá az Emmi.

Fertőszéplaki piéta 2
Reklám